Четвер, 19.07.2018, 00:23
Вітаю Вас Гість

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 66 67 »
Своєрідним підсумком знань з курсів «Основи безпеки життєдіяльності» та «Основи захисту Вітчизни» для учнів колегіуму №25 став День цивільного захисту, приурочений річниці аварії на ЧАЕС.
Захід урочисто відкрила Т.О.Москалик – начальник ЦЗ колегіуму. На годинах спілкування діти обговорювали можливу небезпеку, що може виникнути в нашому місті, її причини, наслідки для людей і навколишнього середовища та відпрацьовували практичні дії з особистої безпеки й захисту учнів. Школярі надавали першу допомогу, вчилися вдягати протигаз та поводитись у надзвичайних ситуаціях.
А ще були ігри, вікторини, естафети, виставки книг і малюнків, відкриті заняття.
Прес-центр КНВК № 25
Просмотров: 11 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У навчальному закладі працюють 9 творчих груп: «Школа педагогічної майстерності вчителів- методистів.(керівник групи Штефан І.М.); творча група вчителів зарубіжної літератури“Використання засобів мультимедіа в освітньому процесі”(Керівник групи Онищенко О.В.);творча група вчителів філологічних предметів. Проблема: “Розвиток зв”язного мовлення на уроках української мови та літератури” ( керівник групи Асєєва Л.М.); творча група вчителів німецької мови кафедри іноземних мов .(Керівник групи Волосян Н.В. Тема:” Креативні методи навчання усного та писемного мовлення на уроках німецької мови” );творча група вчителів початкових класів « Організація дослідницької діяльності учнів молодших класів»(Керівник групи Середа О.В. );творча група «Інноваційні технології на уроках в початкових класах» (Керівник групи Тимченко В. ... Читати далі »
Просмотров: 17 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті. Час плине швидко, змінюючи вимоги й технології навчання, форми й методи роботи з учнями. Сьогодні ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрінуться діти, що зараз навчаються у школі. Тому перед вчителями поставлене завдання, яке повинно окреслити контури переходу від школи, яка «напихає дітей знаннями, що дуже швидко застарівають, до школи, що навчить знання використовувати».
Третій рік поспіль педагоги Кременчуцького колегіуму № 25 працюють над запровадженням компетентнісного навчання. Саме цій темі був присвячений науково- практичний семінар, проведений 11 квітня у навчальному закладі з проблеми : «Ділові ігри як засіб формування компетентностей учнів».
Учителі навчального закладу ділилися власним досвідом, широко використовували різні види ділових ігор: «В ... Читати далі »
Просмотров: 13 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

2-3 квітня 2018 року відбулося відкрите засідання міжрегіональної творчої групи учителів зарубіжної та української літератур "Ключ до Слова". У засіданні взяли участь 70 педагогів з Тернопільської, Кіровоградської, Полтавської областей та м. Києва. Протягом двох днів учителі відвідали майстер-класи, воркшопи науковців, заслужених учителів України, переможців конкурсу "Учитель року" в номінації "Зарубіжна література", методистів, волонтера Корпусу Миру США, видавців фахових журналів.Від нашого навчального закладу  взяла участь учитель-методист зарубіжної літератури Онищенко О.В.
Прес-ценр колегіуму № 
 
 
Просмотров: 10 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

у рамках українсько-німецького року мов, в якому взяли участь учні й вчителі закладів освіти №№ 5, 6, 10, 12, 17, 25, 26, 30. На заході були присутні керівник німецько-українського центру «Wiedergeburt» («Відродження») Світлана Вельбицька, мовний асистент центру Зара Матіца, завідуюча кафедрою іноземних мов Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського Конюхова Н.І. Усі учасники фестивалю отримали від гості з Німеччини Зари Матіци дипломи за яскраве, оригінальне та талановите виконання своїх музичних композицій.Від нашого навчального закладу взяли участь вчитель німецької мови Волосян Н.В. та учні старших класів.
Прес-ценр колегіуму № 25

 

Просмотров: 16 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

На базі КНВК №25 діяла Школа молодого вчителя для педагогів початкової школи міста під керівництвом Ковтун О. В. На засіданнях ШМВ розглядалися прийоми вивчення звука й букви у період навчання грамоти. Молодим педагогам були представлені фрагменти уроків української мови у 1 класі та роздані рекомендації щодо даної проблеми. Були проведені майстер – класи « Розвиток мовлення учнів 2-4 класів на уроках літературного читання» та « Формування орфографічної та пунктуаційної грамотності молодших школярів». Молодим вчителям була представлена естафета педагогічних здивувань з питань методики роботи над простими та складеними задачами, а також фрагменти уроків математики. За круглим столом обмінялися думками щодо отриманого практичного досвіду під час роботи ШМВ.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 10 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Учителі поспілкувалися з директором Кременчуцького Реріхівського товариства, мистецтвознавцем Герасименко Л.М., яка познайомила з життєвим та творчим шляхом Миколи Реріха – громадського діяча, Академіка Імператорської академії мистецтв, автора 30 томів літературних творів та 7000 картин, які знаходяться у відомих галереях світу. Учителі відвідали бібліотеку Реріхів, познайомились з літературними творами письменника, переглянули репродукції картин Миколи Реріха та його родини. Від нашого навчального закладу у роботі засідання взяла участь Симоненко Є.О., вчитель російської мови.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 10 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Під час весняних канікул пройшла ІІ очна сесія для вчителів майбутніх першокласників. Учителі опрацювали принципи успішного навчання дітей; особливості організації освітнього процесу; Державний стандарт початкової освіти; зміст освітніх галузей, базовий навчальний план; типові освітні програми. Також вчилися моделювати навчальне середовище, наповнювати матеріалами навчальні центри; виготовляти лепбук; щодня проводили ранкове коло тощо.

Висловлюємо вдячність адміністрації та методичному об’єднанню вчителів початкових класів КНВК №25 (директор Москалик Т.О.) за створення сприятливих для навчання умов.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 10 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

26 квітня 2018 року в КНВК №25 відбувся вечір-реквієм до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії. Захід підготував 8-А клас на чолі з класним керівником Василякіною Наталією Іванівною. Молодь наводила страшні статистичні дані руйнувань та забруднення навколишнього середовища. Дівчата й хлопці назвали героїв, які першими стали на захист людей від невидимого вбивці. Усі присутні вшанували пам'ять про героїв – чорнобильців хвилиною мовчання. А далі – відеофільми про наслідки техногенної катастрофи: страшні хвороби, біль і відчай переселенців, опістіння міст і селищ.
Захід завершився піснею - молитвою за Україну та її народ. Сподіваємося, що подібне більш ніколи не повториться в нашій історії.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 10 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Всеукраїнський фонд «Джерело Дніпра» оголосив міський конкурс «Пам'ять мого роду» до Дня Великої Перемоги. Учениця 8-А класу Верховець Даша взяла в ньому активну участь, описавши бойовий шлях свого славного прадіда Українця Віктора Савовича. Роботу дівчини опублікували в альманасі та вручили лист-подяку за підписом Почесного президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 12 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Форма входу
Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна гарча лінія
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всего ответов: 155
Друзі сайту
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0