Вівторок, 16.10.2018, 01:49
Вітаю Вас Гість

ЗМІСТ

Актуальне інтерв’ю

Цікава інформація

Законодавство
- Нормативно-правові акти
- Новели
- Корисна інформація
- Коментарі

Сьогодні на уроці

Уповноважений Президента України з прав дитини

Школа правових знань

Форум

Фотоальбом


Вплив громадської освіти на неформальне спілкування дітей та підлітків

ІНТЕГРАЦІЯ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ
У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС КРЕМЕНЧУЦЬКОГО КОЛЕГІУМУ №25
Навчальні предмети Інтеграція навчального матеріалу з правом
Українська мова Правила написання правових термінів. Опрацювання текстів правознавчого змісту. Написання творів на правову тематику. Мова ділової (юридичної) документації. Правова та політична культура спілкування фізичних та юридичних осіб. Авторське право.
Іноземні мови Вивчення юридичних термінів, текстів, аудіо і відео сюжетів правового змісту. Вміння вести пошук юридичної інформації на іноземній мові. Формування та удосконалення вмінь розуміння суті категорійного апарату за різними системами права та у перекладі.
Інформатика Обробка, збереження і передача правової інформації. Побудова статистичних та порівняльних таблиць, діаграм. Вміння працювати з оргтехнікою. Використання Інтернет в правознавстві. Розробка власних Web- сторінок та презентацій.
Математика Розв’язування задач правового змісту. Обробка та аналіз статистичних даних. Уміння робити правову інтерпретацію отриманих результатів, моделювання, адаптування та прогнозування перспективних тенденцій у юриспруденції.
Історія Історія держави і права. Правові пам’ятки світової та національної культури. Історія юридичної думки у міжнародній та вітчизняній площині . Еволюція конституціоналізму.
Психологія Етапи юридичного грамотного спілкування. Психологія менеджменту: правова культура; успіх представника юридичної професії; співвідношення психологічних аспектів співпраці (держава – особа; держава – суспільство); формування сприятливого психологічного клімату у мотивації навчання, іміджу, дизайну в рамках правоохоронної і правовиховної діяльності.
Природознавство Співвідношення природного та екологічного середовища з правовою сферою, нормативно-правова база використання та збереження природних ресурсів і довкілля.
Географія Поєднання діяльності економічних регіонів, господарських комплексів, виробництва, міграції трудових ресурсів, міжгалузевих та зовнішньоекономічних зв’язків з господарською, земельною, фінансовою, сільськогосподарською, податковою галузями права, на основі міжнародної та національної нормативно-правової бази.
Фізика Виробничі технології , НТП , альтернативні джерела енергії, добування корисних копалин, та їх ефективне використання для задоволення потреб та інтересів людини і суспільства з точки зору екологічного, господарського, авторського, цивільного, адміністративного та інших галузей права.
Хімія Застосування міжнародного та національного галузевого законодавства для організації технологій виробництва. Розміщення хімічних виробництв в Україні і світі; проблеми хімічного виробництва в ракурсі природних потреб та конституційних інтересів громадян.

Форма входу
Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна гарча лінія
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всего ответов: 155
Друзі сайту
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0