Четвер, 18.10.2018, 20:27
Вітаю Вас Гість

Головна » 2018 » Травень » 14
У Кременчуцькому НВК № 25 розпочала роботу виставка малюнків на тему: " Травневий день рахує мирні весни..", підготовлена вчителем образотворчого мистецтва Осадчою Н.О. і учнями 5-7 класів.
Барвами весни та сонця наповнені творчі роботи учнів. Добра, затишна атмосфера бабусиної хати та квітучого саду навіює спогади про безтурботне дитинство.
Прес-центр КНВК № 25
Просмотров: 32 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

« Я люблю тварин»- саме під такою назвою пройшла у навчальному закладі виставка малюнків учнів 5-7 класів, підготовлена учителем предмету «Мистецтво» Осадчою Н.О. Метою заходу було популяризувати творчість учнів, прививати любов до «друзів наших молодших» .Прес-центр КНВК № 25

Просмотров: 29 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Адміністрацією навчального закладу здійснено класно-узагальнюючий контроль у 9-х класах. Класні колективи організовані. Підлітки дуже енергійні, жваві, прагнуть якнайшвидше пізнати навколишній світ. Усі учні відвідують школу, не мають пропусків без поважних причин. Рідко запізнюються на уроки, переважна частина класу виконує домашнє завдання. Ведення зошитів та шоденників – задовільне. За роки навчання учнівський колектив міцно згуртувався. Підлітки ставляться один до одного з повагою, допомагають один одному в будь-якій ситуації. У класі панує доброзичливість і культура поведінки. багато учнів 9 – класів є активними учасниками позакласних заходів шкільного та міського рівнів.
Дівчата захищають честь колегіуму в міжшкільних змаганнях. Учні охоче беруть участь у громадському житті школи, активно вболіваючи за власний колектив, прагнуть не відставати від діяльн ... Читати далі »
Просмотров: 54 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

   Нещодавно відбувся конкурс знавців англійської мови «Олімпус», метою якого є розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн,підвищення кваліфікації вчителів англійської мови,удосконалення роботи з обдарованою молоддю,активізація позакласної та позашкільної роботи з англійської мови,надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього,формування в учнів навичок пізнавальної та творчої діяльності,допомога учням старших класів в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю. У конкурсі взяли участь 80 учнів начального закладу.
Прес- центр колегіуму № 25

 

Просмотров: 31 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Учні 10-х класів, які вивчають експериментальний курс «Основи медіаграмотності», провели акцію «Пять годин вихідного дня без мобільного телефона». Користь від події вражаюча. Дехто добре виспався, інші зробили уроки на декілька днів уперед. Дивно, але знайшовся час на улюблені заняття. Хтось поспілкувався з друзями, гуляючи по місту. Навіть час для домашніх справ знайшовся ( чим страшенно були здивовані батьки!). Про все це восьмикласники написали в есе, де і серйозно , і з гумором ділилися враженнями.Долучайтесь до акції! Використовуйте час для «живого» спілкування.
Онищенко О.В., 
вчитель зарубіжної літератури

 

Просмотров: 23 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Конкурс «Левеня» щорічно проводиться у нашому навчальному закладі. Він розрахований на звичайних школярів, тому швидко завоював симпатії з боку учнів та вчителів.
 
Завдання конкурсу складено так, щоб кожен учень знайшов для себі цікаві та змістовні питання. Адже головна мета цих змагань- зацікавити учнів, вселити в них впевненість у своїх можливостях. Девізом конкурсу став вислів «Фізика-для всіх»
Конкурс проводиться у всіх школах в один і той же день. До участі в конкурсі без попереднього відбору допускаються всі учні 8-11 класів.
Метою асоціації «Левеня» є популяризація фізики, зміцнення зв’язків шкільної та наукової громадськості, а також развиток контактів між школярами різних країн і континентів. У конкурсі взяли участь 88 учнів колегіуму № 25 .
 
Прес- ц ... Читати далі »
Просмотров: 51 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Міський голова Кременчука Віталій Малецький вручив грамоти представникам інтелектуальної еліти загальноосвітніх навчальних закладів Кременчука – учням-переможцям ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН) України, а також їхнім науковим керівникам та директорам шкіл, що вирощують юні таланти.
Найбільше призових місць із обласного етапу конкурсу МАНу цього року привезла команда юних науковців Кременчуцького ліцею №11, ліцею №4, ліцею інформаційних технологій №30, Кременчуцького колегіуму №25, гімназій №6 та №5. Підготували переможців обласного етапу МАНу й в спеціалізованій школі №10, і взагальноосвітніх школах №22 та 12.

Міський голова відзначив серйозні успіхи кременчуцької збірної юних науковців на змаганнях із захисту їхніх досліджень. Адже щорічно результати кременчуцьких школ ... Читати далі »

Просмотров: 40 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

11 квітня у колегіумі № 25 проходив День Здоров’я, у якому взяли участь учні 5-А та 5-Б класівУ конкурсі були представлені загально розвивальні вправи.У конкурсі брали участь багато талановитих дітей з дуже цікавими номерами. Свято закінчилося, але дружня атмосфера між класами знову згуртувала наші колективи.

Прес-центр КНВК № 25
Просмотров: 24 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Школа – це величезний світ, всесвіт, у якому є два центри – учитель і учень. Саме вони перетворюють звичайну будівлю в особливий, гамірливий, бурхливий, але доброзичливий будинок, де з кожним роком одні розумнішають, інші мудрішають і всі разом стають ближчими і ріднішими один одному.
Ось і настала хвилина прощання – ми випускники! Попереду незвідна даль, різні дороги, позаду протоптана стежка у шкільному дворі. Здавалося, що 11 років – це дуже багато, але ніхто й не думав, що вони так швидко промайнуть. І вже невдовзі ми ввійдемо в абсолютно нове для нас світ, світ самостійного і дорослого життя. Залишилося не багато: екзамени, Свято останнього дзвінка, вальс, Випускний вечір, і ми покинемо цю казку… назавжди. Але шкільні роки, вчителів, які виховували в нас найкращі людські цінності і давали найцінніші і невід’ємні знання, ми будемо ... Читати далі »
Просмотров: 40 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Підсумкові контрольні роботи у 5-8 класах з української мови, математики, історії України, іноземної мови у 2017-2018н.р. розпочалися в нашому навчальному закладі з 12 травня. До цього дня ретельно готувалися всі: і вчителі, і учні, і батьки.
На виконання завдань контрольної роботи учням відведено 45 хвилин, а на роботу з іноземної мови – 90. Відлік часу буде починатися після вступної бесіди вчителя та проведення відповідного інструктажу.Семестрова оцінка учня з предмета буде виставлятися з урахуванням оцінки підсумкової контрольної роботи.
Круглова Т.А.,
заступник директора з НВР
Просмотров: 23 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Своєрідним підсумком знань з курсів «Основи безпеки життєдіяльності» та «Основи захисту Вітчизни» для учнів колегіуму №25 став День цивільного захисту, приурочений річниці аварії на ЧАЕС.
Захід урочисто відкрила Т.О.Москалик – начальник ЦЗ колегіуму. На годинах спілкування діти обговорювали можливу небезпеку, що може виникнути в нашому місті, її причини, наслідки для людей і навколишнього середовища та відпрацьовували практичні дії з особистої безпеки й захисту учнів. Школярі надавали першу допомогу, вчилися вдягати протигаз та поводитись у надзвичайних ситуаціях.
А ще були ігри, вікторини, естафети, виставки книг і малюнків, відкриті заняття.
Прес-центр КНВК № 25
Просмотров: 20 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У навчальному закладі працюють 9 творчих груп: «Школа педагогічної майстерності вчителів- методистів.(керівник групи Штефан І.М.); творча група вчителів зарубіжної літератури“Використання засобів мультимедіа в освітньому процесі”(Керівник групи Онищенко О.В.);творча група вчителів філологічних предметів. Проблема: “Розвиток зв”язного мовлення на уроках української мови та літератури” ( керівник групи Асєєва Л.М.); творча група вчителів німецької мови кафедри іноземних мов .(Керівник групи Волосян Н.В. Тема:” Креативні методи навчання усного та писемного мовлення на уроках німецької мови” );творча група вчителів початкових класів « Організація дослідницької діяльності учнів молодших класів»(Керівник групи Середа О.В. );творча група «Інноваційні технології на уроках в початкових класах» (Керівник групи Тимченко В. ... Читати далі »
Просмотров: 30 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті. Час плине швидко, змінюючи вимоги й технології навчання, форми й методи роботи з учнями. Сьогодні ми не можемо точно знати, з якими викликами зустрінуться діти, що зараз навчаються у школі. Тому перед вчителями поставлене завдання, яке повинно окреслити контури переходу від школи, яка «напихає дітей знаннями, що дуже швидко застарівають, до школи, що навчить знання використовувати».
Третій рік поспіль педагоги Кременчуцького колегіуму № 25 працюють над запровадженням компетентнісного навчання. Саме цій темі був присвячений науково- практичний семінар, проведений 11 квітня у навчальному закладі з проблеми : «Ділові ігри як засіб формування компетентностей учнів».
Учителі навчального закладу ділилися власним досвідом, широко використовували різні види ділових ігор: «В ... Читати далі »
Просмотров: 23 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

2-3 квітня 2018 року відбулося відкрите засідання міжрегіональної творчої групи учителів зарубіжної та української літератур "Ключ до Слова". У засіданні взяли участь 70 педагогів з Тернопільської, Кіровоградської, Полтавської областей та м. Києва. Протягом двох днів учителі відвідали майстер-класи, воркшопи науковців, заслужених учителів України, переможців конкурсу "Учитель року" в номінації "Зарубіжна література", методистів, волонтера Корпусу Миру США, видавців фахових журналів.Від нашого навчального закладу  взяла участь учитель-методист зарубіжної літератури Онищенко О.В.
Прес-ценр колегіуму № 
 
 
Просмотров: 19 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

у рамках українсько-німецького року мов, в якому взяли участь учні й вчителі закладів освіти №№ 5, 6, 10, 12, 17, 25, 26, 30. На заході були присутні керівник німецько-українського центру «Wiedergeburt» («Відродження») Світлана Вельбицька, мовний асистент центру Зара Матіца, завідуюча кафедрою іноземних мов Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського Конюхова Н.І. Усі учасники фестивалю отримали від гості з Німеччини Зари Матіци дипломи за яскраве, оригінальне та талановите виконання своїх музичних композицій.Від нашого навчального закладу взяли участь вчитель німецької мови Волосян Н.В. та учні старших класів.
Прес-ценр колегіуму № 25

 

Просмотров: 28 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

На базі КНВК №25 діяла Школа молодого вчителя для педагогів початкової школи міста під керівництвом Ковтун О. В. На засіданнях ШМВ розглядалися прийоми вивчення звука й букви у період навчання грамоти. Молодим педагогам були представлені фрагменти уроків української мови у 1 класі та роздані рекомендації щодо даної проблеми. Були проведені майстер – класи « Розвиток мовлення учнів 2-4 класів на уроках літературного читання» та « Формування орфографічної та пунктуаційної грамотності молодших школярів». Молодим вчителям була представлена естафета педагогічних здивувань з питань методики роботи над простими та складеними задачами, а також фрагменти уроків математики. За круглим столом обмінялися думками щодо отриманого практичного досвіду під час роботи ШМВ.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 19 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Учителі поспілкувалися з директором Кременчуцького Реріхівського товариства, мистецтвознавцем Герасименко Л.М., яка познайомила з життєвим та творчим шляхом Миколи Реріха – громадського діяча, Академіка Імператорської академії мистецтв, автора 30 томів літературних творів та 7000 картин, які знаходяться у відомих галереях світу. Учителі відвідали бібліотеку Реріхів, познайомились з літературними творами письменника, переглянули репродукції картин Миколи Реріха та його родини. Від нашого навчального закладу у роботі засідання взяла участь Симоненко Є.О., вчитель російської мови.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 20 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Під час весняних канікул пройшла ІІ очна сесія для вчителів майбутніх першокласників. Учителі опрацювали принципи успішного навчання дітей; особливості організації освітнього процесу; Державний стандарт початкової освіти; зміст освітніх галузей, базовий навчальний план; типові освітні програми. Також вчилися моделювати навчальне середовище, наповнювати матеріалами навчальні центри; виготовляти лепбук; щодня проводили ранкове коло тощо.

Висловлюємо вдячність адміністрації та методичному об’єднанню вчителів початкових класів КНВК №25 (директор Москалик Т.О.) за створення сприятливих для навчання умов.
Прес-ценр колегіуму № 25
Просмотров: 20 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

26 квітня 2018 року в КНВК №25 відбувся вечір-реквієм до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії. Захід підготував 8-А клас на чолі з класним керівником Василякіною Наталією Іванівною. Молодь наводила страшні статистичні дані руйнувань та забруднення навколишнього середовища. Дівчата й хлопці назвали героїв, які першими стали на захист людей від невидимого вбивці. Усі присутні вшанували пам'ять про героїв – чорнобильців хвилиною мовчання. А далі – відеофільми про наслідки техногенної катастрофи: страшні хвороби, біль і відчай переселенців, опістіння міст і селищ.
Захід завершився піснею - молитвою за Україну та її народ. Сподіваємося, що подібне більш ніколи не повториться в нашій історії.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 16 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Всеукраїнський фонд «Джерело Дніпра» оголосив міський конкурс «Пам'ять мого роду» до Дня Великої Перемоги. Учениця 8-А класу Верховець Даша взяла в ньому активну участь, описавши бойовий шлях свого славного прадіда Українця Віктора Савовича. Роботу дівчини опублікували в альманасі та вручили лист-подяку за підписом Почесного президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 24 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Грищенко Владислав, учень 6-В класу, серйозно займається важкою атлетикою. 22 жовтня 2017 року він посів І місце в чемпіонаті області, що проходив у Кременчуці (вагова категорія – 45 кг). Владислав дуже скромний хлопчик, він не поспішав похизуватися досягнутим. Лише класний керівник Осетров Денис Володимирович привів юного спортсмена до Центру виховної роботи, де хлопця сфотографували й подякували за те, що він примножує славні традиції нашого закладу в спорті. Ми бажаємо Владиславу нових здобутків, натхнення.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 17 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Ученицю 6-Г класу добре знають у дитячому журналі «Барвінок». У номерах 5, 10 за 2017 рік, у номері 2 за 2018 рік дівчина розмістила свої коротенькі твори.Ось останній із її творів:
Хто ліпить сніжинки?
Якось святий Миколай ворухнув своєю бородою, і з неї посипався зоряний пил. Він зібрав його та й зліпив крихітну дівчинку. Дмухнув на неї – і вона ожила. Назвав її Сніжинкою. А щоб їй було весело, зліпив із зоряного пилу ще й подружок. Якщо грудневої ночі падає тихий сніг, знайте – святий Миколай вже близько.
Лобан Т.А., заступник директора з ВР
Просмотров: 23 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У КНВК №25 традиційно до дня Чорнобильської катастрофи проводиться екологічний мітинг. Діти готують інформаційний матеріал, малюють плакати. Вони висловлюють своє обурення тим екологічним свавіллям, яке чинять підприємства міста, а то й прості мешканці Кременчука. Діти відчувають свою відповідальність перед нинішнім та прийдешнім поколіннями, тому сміливо й твердо висловлюються за збереження чистого повітря, води, землі й чистоти людських помислів.
Симоненко Є.О., педагог-організатор
Просмотров: 16 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

На виконання плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, обласної Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області, з метою розвитку учнівського самоврядування області, підтримки талановитої молоді 25.04.2018 року на базі КНВК №4 було проведено обласну Асамблею лідерів учнівського самоврядування «Шкільне самоврядування як базовий інститут демократії».
Асамблея складалася із 7 модулів: «Зустріч друзів», «Лідер нового покоління». «Школа молодіжної активності» ( жива бібліотека), вернісаж МДО «Армії Добра», лідер- платформа «Ми – рушійна сила розвитку», виступ представників лідер-груп «Об’єднані спільною метою» та «Україна. Європа. Світ».
На святі юності були присутні представники всіх ра ... Читати далі »
Просмотров: 32 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

13 квітня 2018 року учні КНВК №25 взяли активну участь в екологічній акції «Зелена толока», метою якої було прибирання скверів, парків міста й місць відпочинку кременчужан. Учні КНВК №25 у кількості 70 осіб прибули до Придніпровського парку на 9-30 год. Рівно о 10-00 год. розпочався захід. Перед присутніми виступив міський голова Віталій Малецький, активісти Молодіжного парламенту. Волонтери показали місце прибирання, й колегіанти (учні 9-х класів) приступили до роботи. Вигрібали минулорічне листя, збирали гілки, промітали стежинки. Сміття зносили в баки. Волонтери прийняли роботу, схвально відгукнулися про виконане нами завдання. Насамкінець усіх пригостили смачною кашею та чаєм, вручили лист-подяку за добросовісний труд. Усі залишилися задоволеними, оскільки відчули свою причетність до благородної справи.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 17 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Підведено підсумки проведення ХІІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця». Зібрані кошти підуть на придбання медичного приладдя для лікування дітей з вадами слуху. КНВК «№25 активно долучилося до цієї благодійної справи. За підсумками акції у нас зібрано 4 570 грн. Нашому навчальному закладу вручено подяку за активну участь та розвиток благодійності в Україні, оптимізм, віру в добру справу, доброту, безкорисливість, щирість у ставленні до людей, що потребують допомоги. Особливо багато сил та старання доклала Президент УС Невмержицька Олександра й команда її однодумців.
Симоненко Є.О., педагог-організатор
Просмотров: 30 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У 5-А класі навчається обдарована дівчинка Легка Катерина. Вона вже давно захоплюється малюванням. Учитель художньої культури Осадча Надія Олександрівна відкрила цей талант і розвиває його. Дівчинці було запропоновано взяти участь у конкурсі малюнків з протипожежної тематики. Катерина здобула перемогу за свій малюнок «101 на вас чекає, якщо полум’я палає». Бажаємо юній художниці подальших успіхів.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 21 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

22 квітня 2018 року в рамках акції «Серце до серця» учні КНВК №25 взяли активну участь у міському пробігу, щоб долучитися до благородної акції «Серце до серця», метою якої в цьому році було зібрання коштів для придбання апарату, що зможе діагностувати й лікувати дітей з вадами слуху. Команду бігунів зібрала й підготувала учитель фізичного виховання Міхайлова Тетяна Миколаївна. Спасибі всім небайдужим, які приєдналися до цього благочинного заходу.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 19 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У рамках ХІІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» - «Почуй світ» КНВК №25 провів два благодійні концерти, показ виступів екологічного театру «Паросток зелений» та групи «Вітамінчик», що пропагує здоровий спосіб життя; показ відеороликів за новими технологіями, узяв участь у благодійному пробігу. Окрім того, волонтери КНВК були задіяні в торговельних центрах міста. Більше 4-х тисяч гривень, за попередніми підрахунками, здала наша молодіжна організація до загальної скриньки добра. Спасибі всім, хто долучився до цієї корисної справи.
Симоненко Є.О., педагог-організатор.
Просмотров: 20 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У 6-Г класі навчається талановита дівчинка Рогова Ольга. Нещодавно вона подарувала свою роботу – картину на зразок роботи Гапчинської – однокласниці Шевченко Єлизаветі. Робота виконана із овечої шерсті шляхом гаптування її в тканину – основу. Ми змогли зафіксувати момент вручення картини. Як добре, що в класі є дружба, а подарунки виготовлені власними руками.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 28 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Учень 8-Б класу Скиба Максим посів ІІ місце в чемпіонаті Полтавської області з панкратіону, вид програми – фулл у ваговій категорії 62 кг. Змагання відбулися в спорткомплексі Кременчуцького льотного коледжу 31.03.2018 року. Панкратіон – давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту- уперше включений до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби й кулачного бою. Найвідомішим античним борцем панкратіону був Сострат із Сікіону. Переможці з панкратіону ставали народними героями. Добре, що ця олімпійська дисципліна відроджується в нашому місті.
Лобан Т.А., заст. директора з ВР
Просмотров: 23 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

24 квітня 2018 року на станції юних техніків «Лідер» відбулися міські змагання з авіамодельного спорту. Учні 5-Б класу Праник Едуард та Енцик Віталій узяли участь від КНВК №25. Едуард посів І місце, а Віталія нагороджено подякою за активну участь. Вітаємо наших хлопців з успішним виступом на змаганнях.

Лобан Т.А., заст. директора з ВР

Просмотров: 20 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

У 6-В класі КНВК №25 навчається талановитий і дуже титулований футболіст Колосов Єгор. Він член футбольної команди «Кремінь». Брав участь у міських, обласних, республіканських змаганнях. Побував у містах: Горішні Плавні, Ужгороді, Одесі, Полтаві, Києві, Черкасах. Улітку Єгор з командою вирушає за кордон – до Болгарії. Бажаємо великих перемог юному талановитому спортсмену.

Лобан Т.А., заст. директора з ВР

Просмотров: 21 | Добавил: moderator | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Форма входу
Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лініяНаціональна гарча лінія
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всего ответов: 155
Друзі сайту
Статистика

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0